Webová prezentace zdarma? Ano!
responzivní redesign webu
 

Přihlášení

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ing. Lubomír Dočkal

1 2
16
Asistovaný webhosting / Re:název domény
« kdy: 24.01.2014 09:33:14 »
Ale hodnotu mají nulovou. Možná jste se do názvu domény zamiloval, podobně jako sběratel. Tak si doménu zkuste koupit. Sám si odpovězte kolik z paměti vylovíte názvů serverů. A zavřít oči. Hádám tak 3, možná 5.

17
Asistovaný webhosting / Re:název domény
« kdy: 19.01.2014 14:01:52 »
Nevím jestli požadovaný název domény obsahuje generickou doménu (TLD) cz, ale možná se spokojíte s TLD např.eu. Můžete se pokusit doménu odkoupit, kontakt na vlastníka neleznete ve službě WHOIS, kterou poskytuje každý hosting. Já osobně bych za název domény nedal ani korunu, tím nemyslím symbolický registrační poplatek. Vlastní název dnes skutečně nikoho nezajímá, ani uživatele, ani vyhledávače. Do adresního řádku prohlížeče nikdo nepíše, vše je v odkazech nebo záložkách. Prostě si zvolte jiný volný název domény, nebo zkuste jinou koncovku např. eu. Jedinou radu vám dám, volit název domény co nejkratší.

18
IT poradenství / Re:Vir policie České republiky
« kdy: 05.09.2013 11:20:09 »
Nic neposílejte, jde o legendární virus. Jediná účinná možnost je použít záchranné bootovací CD s antivirovými nástroji. Já mám vyzkoušené  Avira Rescue CD. Nebo si objednejte počítačový servis.

19
Registrace uživatelů / Registrační podmínky q2dw.cz
« kdy: 31.08.2013 14:07:17 »
Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne týmu q2dw.cz a proto za ně nenese odpovědnost.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že tým q2dw.cz má právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma. Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah stránek www.q2dw.cz bez písemného souhlasu autora. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Tým q2dw.cz nenese odpovědnost za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke kompromitaci těchto dat.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální). Pokud si nastavíte nějakou úroveň upozorňování e-mailem, nelze to považovat za nevyžádanou poštu.

Důležité:
  • Vkládejte pouze příspěvky týkající se oblasti konkrétní diskuze.
  • Před vložením dotazu zkontrolujte, zda není tato otázka již řešena jinde na stránkách www.q2dw.cz/action-forum. Použijte odkaz "Hledat", který se nachází na horní části všech stránek.
  • Vkládání odkazů a obrázků do příspěvků je povoleno.
  • Reklamy nejsou povoleny.

1 2